YENİ SUV 5008Yeni SUV dünyasına hoş geldiniz: Tamamıyla sürüş deneyiminizi arttırmak için tasarlanmış Yeni SUV Peugeot 5008, size ekonomi ve performansın mükemmel uyumunu premium bir ortamda yaşatıyor.

YENİ BOYUT’A DAVET
7 koltuklu Yeni SUV PEUGEOT 5008’in güçlü ve modern tasarımı daha ilk görüşte sizi kendine çekiyor. Etkileyici ve göz alıcı gövde tasarımı, ince işçilikle üretilmiş jantlar, krom detaylar, alüminyum tavan barları ve Diamond Siyah tavan, Yeni SUV PEUGEOT 5008’in üstün boyutlarını zarif bir şekilde vurguluyor.

ÖZGÜRLÜĞÜN YENİ TANIMI
Her detayda hissedilen kalite, geniş camlı panaromik sunroof ile aydınlık ve ferah kabin, masaj özellikli koltuklar, PEUGEOT i-Cockpit® ile kişiselleştirilen sürüş deneyimi, Focal® Hi-Fi Premium ses sistemi ile mükemmel bir akustik deneyim…

7 koltuklu Yeni SUV PEUGEOT 5008 yolculuğunuzun her anını keyfe dönüştürüyor.

KONTROL PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Hislerinizin ortaya çıkmasına izin verin. Çünkü %100 ileri teknoloji ürünü PEUGEOT i-Cockpit®,sürücü koltuğunda eşsiz bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Gözlerinizle yolu takip ederken, kişiselleştirilebilir Full Dijital gösterge paneli ve 8” kapasitif dokunmatik ekrandan faydalı sürüş bilgileri rahatça okunabiliyor.

KEŞFEDİN
Yeni SUV PEUGEOT 5008’iniz ihtiyaçlarınıza göre dönüşebiliyor. İster 7 koltuklu yaşam alanı ile kalabalık yolculuklara çıkan, ister geniş bagaj hacmini rahatlıkla kullanın.

Eller serbest elektronik kontrollü bagaj kapağı, basitçe ayağınızı arka tamponun altında hareket ettirmenizle açılıyor.

SINIRSIZ MEMNUNİYET
Yeni SUV PEUGEOT 5008 yol performansı ve akustik konforuyla iç mekanda premium bir ortam oluşturuyor. Yeni modelin yüksek performanslı motorları, yeni nesil EAT6 Tam otomatik şanzımanla, elektrikli hidrolik direksiyon ve maksimum düzeyde azaltılmış gövde ağırlığı ile size benzersiz bir yol tutuş ve eşsiz bir sürüş keyfi sunuyor.

DIŞ TASARIM
Yeni SUV PEUGEOT 5008’in etkileyici tasarımı daha ilk görüşte sizi kendine çekiyor.

BEKLENTİNİN ÖTESİNDE
Ön farların eğimli formu güçlü bir bakış oluştururken, ön ızgaranın dik konumu ise büyük hava kanalları ile birleşerek Yeni SUV PEUGEOT 5008’in karakterini ortaya koyuyor.

MÜKEMMELLİĞE GİDEN YOL
Arka pencere sütununun aerodinamik çizgisi, otomobilin dinamik yapısının altını çiziyor. Gündüz ve gece ışıklandırmalı üç arslan pençesi şeklindeki LED farlar, arka gövde bandına entegre olarak Yeni SUV PEUGEOT 5008’in eşsiz tarzını bir kere daha yansıtıyor.

İÇ TASARIM
Yeni SUV PEUGEOT 5008’de kullanılan malzemeler özenle seçilip üstün bir işçilikle bir araya geliyor. Ön konsolda kullanılan özel kumaş ve krom detaylar üst düzey tasarımı tamamlıyor.

MODÜLER TASARIM
Yeni SUV PEUGEOT 5008’in modüler yapısı, farklı yolculuklara farklı çözümler sunuyor. Arka koltuktaki yolcular için üç adet ayarlanabilir koltukla, en üst düzey konfor yaşanıyor. İstenirse bu koltuklar farklı kombinasyonlar ile yatabiliyor ve katlanabiliyor.

3. sırada ise standart olarak sunulan iki adet çıkarılabilir koltuk size üçüncü sırayı ekleme, ihtiyaç olduğunda da taşınabilir olarak 2 ayrı koltuğu kullanma imkanı sağlıyor.

Yeni SUV PEUGEOT 5008, 780dm3 bagaj hacmi ve öne katlanan yolcu koltukları ile 3.20m boyuna kadar olan yükleri yüklemenizi sağlıyor.

MOTOR VE VİTES KUTUSU SEÇENEKLERİ

BlueHDi
Yeni SUV PEUGEOT 5008’de gerçek Blue teknolojisine sahip (SCR Katalitik konvertör ve Adblue sistemi) BlueHDi Euro6 dizel motor sunulmaktadır.

Yüksek performans ve düşük egzoz emisyonunu birleştiren motor, Seçici Katalitik İndirgeme (SCR) teknolojisinin ve ek bir partikül filtresinin eşsiz birleşimi ile, yakıt tüketimini ve egzoz emisyonlarını azaltmaktadır. Sistem CO2 emisyonlarını 100 ila 121 g/km ile sınırlarken Azot Oksit (NOx) emisyonlarını %90’a oranında engellemekte, partikül emisyonlarını ise %99.9 oranında engellemektedir.

PURETECH
Yeni SUV PEUGEOT 5008’deki PureTech Euro6 üç silindirli benzinli motorlar, düşük ağırlıkları ve kompakt yapıları sayesinde her devirde canlı bir yapıya sahiptirler. Size eşsiz sürüş zevkini ve performansını, herhangi bir özellikten ödün vermeksizin sunarlar.

Kategorisinde 2015, 2016 ve 2017 yıllarında “Yılın Motoru” olarak seçilen PureTech 130hp S&S CO2 emisyonlarını 115 g/km’ye kadar düşürmektedir.

EAT6 TAM OTOMATİK ŞANZIMAN
Yeni SUV PEUGEOT 5008’deki yenilikçi ve verimli EAT6 (Efficient Transmission) 6 ileri vitesli otomatik şanzıman, yüksek verimli tork konvertörü ve hızlı vites değiştiren Quickshift teknolojisi sayesinde mükemmel performans verileri sunuyor. Tüm motorlar ile eşleştirilebilen şanzıman, elektronik bir vites kumandası ile kontrol ediliyor. Bu yeni teknoloji sayesinde kolay ve güvenli kullanım sağlanıyor. Elektrikli darbe kontrolü, Spor modu ve quickshift teknolojisi ile EAT6 şanzıman Yeni SUV 5008’e sınıfının en iyi performans ve yakıt tüketimi değerlerini sunuyor.

ZOR KOŞULLAR İÇİN
Yeni SUV PEUGEOT 5008, zorlu yol koşulları için Grip Control* çekiş kontrol sistemine sahiptir. Bu sistem ile farklı yol koşullarına göre aracın çekiş sistemini orta konsolda bulunan kontrol düğmesi ile ayarlayabilirsiniz.

ÖZGÜRLÜK
Zincirlerinizi kırın ve yolunuza odaklanın. Yokuş İniş Kontrolü (HADC)*, seçeneğinize göre viteste veya boşta hızınızı otomatik olarak ayarlarken aracı yüksek eğimli yollarda mükemmel şekilde kontrol altında tutuyor.

%100 TEKNOLOJİ, %100 GÜVENLİK
Yeni SUV PEUGEOT 5008 darbeleri absorbe edebilmek için optimize edilmiş gövde yapısının yanında, ön camın üst kısmında yolu takip eden ve güvenlik sistemini besleyen çok işlevli bir kameraya sahiptir. Aracın yarı otonom sürüşüne destek olan ön tamponda bulunan radar, ultrasonik sensörler ve iki adet 180° açılı video kamera ile, çevreyi izler ve sizi her zaman güvende tutar.

İLERİDE YAŞAYIN
Hız Levhası Tanıma, Mesafe Uyarılı Aktif Güvenlik Freni, Aktif Şerit Takip Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Sürüş Dikkat, Yorgunluk Uyarısı ve Adaptif Cruise Control gibi yeni nesil sistemler sürüşü güvenli hale getiriyor. Şehirde daha rahat kullanım için manevra ve park yardım fonskiyonları ise size rahat sürüş deneyimi yaşatıyor.

PEUGEOT i-COCKPIT®

KONTROL PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Hislerinizin ortaya çıkmasına izin verin. Çünkü %100 ileri teknoloji ürünü PEUGEOT i-Cockpit®, sürücü koltuğunda eşsiz bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. İç ortam PEUGEOT i-Cockpit® Amplify ile kişiselleştirilebiliyor. Parlaklığı ayarlanabilir ortam ışığı, üç farklı koku seçeneği, deri ve saten krom dokunuşlarıyla sıra dışı bir tasarımla sıra dışı sürüş keyfi yaşatıyor.

DUYGULARINIZI ÖZGÜR BIRAKIN
Sürüş zevkinizi tamamlamak için, sportif kompakt tasarımlı deri direksiyon ve elektronik kontrollü şanzıman mükemmel bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

TEKNOLOJİYE BAĞLI KALIN
Favori uygulamalarınızı 8” kapasitif ekranda Mirror Screen* sayesinde kullanabilir ve uyumlu akıllı telefonunuzu merkez konsolda kablosuz şarj edebilirsiniz.

KENDİ YOLUNUZU SEÇİN
TomTom® 3D Navigasyon Sistemi, sizi gitmek istediğiniz yere tercih ettiğiniz yoldan güvenli bir şekilde yönlendiriyor.

FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI
Geniş camlı panaromik sunroof ile aydınlık ve ferah kabin, yolculuğunuzun her anını keyfe dönüştürüyor.

YÜKSEK SES KALİTESİ
Yeni SUV PEUGEOT 5008, on hoparlörlü Focal® Hi-Fi Premium ses sistemi ile mükemmel bir akustik deneyimi sunuyor.

PREMIUM KALİTE
Yeni SUV PEUGEOT 5008’de kullanılan malzemeler özenle seçilip üstün bir işçilikle bir araya geliyor. Ön konsolda kullanılan özel kumaş ve krom detaylar üst düzey tasarımı tamamlıyor.

PEUGEOT SUV 5008

Teknolojisi, tasarımı ve sürüş deneyimi ile baş döndüren Peugeot Suv 5008’e 75000 TL’ye ek 12 ay vade ve 0,94 faiz fırsatıyla sahip olmak için sizi de Turkuaz Plaza’ya bekliyoruz.