YENİ 301 SEDANTüm seyahatleriniz için güçlü, şık ve de teknolojik bir otomobili keşfedin.

SON NESİL TASARIM
PEUGEOT’un en son tasarım kodlarına uygun olarak şekilenen dış hatlar yepyeni bir görünüm ortaya koyuyor. Yeni Peugeot 301 gücü, konforlu geniş iç hacmi, ve dinamik yol tutuş keyfini birlikte sunuyor..

TEKNOLOJİ VE PRATİKLİK
Segmentinde ilk kez sunulan Mirror Screen üçlü bağlantı* teknolojisini, Yeni Peugeot 301’in şık yolcu kabininde kullanılabiliyor. Geniş hacimli bagaj da, segmentindeki en büyük yükleme kapasitelerinden biri olarak kullanımınıza sunuluyor.

* Sadece onaylı Mirrorlink® veya Apple carPlayTM uygulamaları duruma göre araç dururken veya seyir halindeyken çalışırlar. Araç seyir halindeyken, ilgili uygulamaların bazı fonksiyonları engellenir. Akıllı telefonun üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilen bazı içerik türleri ücretli Mirrorlink® veya onaylı eşdeğer Apple carPlayTM uygulamasına abone olmayı gerektirir. Mirror Screen fonksiyonu, operatörü ile birlikte internet erişimi içeren bir telefon abonmanlığının olması kaydıyla, Mirrorlink® uyumlu Android altındaki Blackberry ve windows Phone telefonları için Mirrorlink® teknolojisi aracılığı ile, iOs altındaki telefonlar için Apple carPlayTM aracılığı ile çalışmaktadır. Yeni akıllı telefonlar aşamalı olarak bu teknolojiler ile donatılacaktır.

GÜVENLİK VE VERİM
Yeni Peugeot 301’in pasif ve aktif güvenlik özellikleri, giriş seviyesinden itibaren standart olarak sunuluyor. Yüksek bir sürüş keyfi ve ekonomik kullanım için 1.6L HDi 92 hp dizel motor ve üst üste iki yıl « Yılın Motoru Ödülü »nü alan 1.2L PureTech 82 hp benzinli motor seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Güçlü ve çarpıcı modern tasarımı ile Yeni Peugeot 301, markanın en son tasarım kodlarını içermektedir.

ŞIKLIK VE KARAKTER
Markanın en son tasarım kodlarını içeren Yeni Peugeot 301’de, dikey radyatör ızgarası, yatay kaput ve göz alıcı farlar bulunuyor. Peugeot imzalı aydınlatmalar, LED gündüz sürüş farları ve aslan pençesi arka stop lambaları, yüksek teknolojik içeriği yansıtıyor.

LÜKS İÇ ORTAM
Peugeot 301’in kapıları, tamamıyla yeni ve futuristik beyaz gösterge ekranı sunan, çağdaş bir yolcu kabinine açılıyor. Orta konsoldaki kullanışlı ve geniş 7” kapasitif dokunmatik ekranı* ile, Peugeot 301’in kabini, şıklık ve modernliğin mükemmel bir karışımı olarak ortaya çıkıyor.

JANTLAR
Yeni Peugeot 301’de yeni jantlar* 15 ve 16” ebatlarda mevcuttur. Alaşımlı jantlar veya kapaklı jantlardan birini seçebilirsiniz.

TASARIM VE GÜVENLİK
Yeni Peugeot 301, en zorlu sürüş ve yol koşullarında koşullarında bile sürücünün beklentilerini karşılamak için tasarlandı. Aşınmış yollar, sıcak veya soğuk iklimler, nem… Yeni Peugeot 301 sizin ve yolcularınızın her zaman güvenli olmasını sağlıyor. Yeni Peugeot 301, standart modelde bile yüksek güvenliği garanti ediyor. ABS, ESP ve düşük lastik basınç sensörünü giriş versiyonundan itibaren standart olarak sunuyor. Araçta 4’e kadar hava yastığı (ön ve yan*) ve arka koltuklarda çocuklar için IsoFix bağlantı noktaları bulunuyor.

DİNAMİK PEUGEOT PERFORMANSI
Peugeot 301’in dinamik özellikleri, tüm sürüş koşullarında yüksek konfor ve yol tutuşu garanti ediyor.

HER ZAMAN BAĞLANTIDA
Yeni PEUGEOT 301’in araç içi bağlantı özellikleri büyük 7” dokunmatik ekran üzerinden sağlanıyor.* Hızlı ve hassas kapasitif teknolojisi ile, bu ekran arka görüş kamerasından* ve TomTom navigasyon sisteminden gelen bilgileri gösteriyor.** Aynı zamanda Apple Carplay™***, MirrorLink®**** veya Android Auto® uyumlu akıllı telefonunuzun içeriğini, segmentide ilk olan Mirror Screen üçlü bağlantı özelliği***** ile kopyalıyor.

Sadece onaylı Mirrorlink® veya Apple carPlayTM uygulamaları duruma göre araç dururken veya seyir halindeyken çalışırlar. Araç seyir halindeyken, ilgili uygulamaların bazı fonksiyonları engellenir. Akıllı telefonun üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilen bazı içerik türleri ücretli Mirrorlink® veya onaylı eşdeğer Apple carPlayTM uygulamasına abone olmayı gerektirir. Mirror Screen fonksiyonu, operatörü ile birlikte internet erişimi içeren bir telefon abonmanlığının olması kaydıyla, Mirrorlink® uyumlu Android altındaki Blackberry ve windows Phone telefonları için Mirrorlink® teknolojisi aracılığı ile, iOs altındaki telefonlar için Apple carPlayTM aracılığı ile çalışmaktadır. Yeni akıllı telefonlar aşamalı olarak bu teknolojiler ile donatılacaktır.

KONFORLU VE İŞLEVSEL BİR KABİN
PEUGEOT 301’in içerisinde sürücü ve dört yolcu, konforlu yolcu kabininde arkalarına yaslanarak rahat edebiliyor. Segmentinin en büyüklerinden birisi olan bagaj hacmi 506 dm3’ ten (VDA210) 1/3 – 2/3 yatabilen arka koltuk sırtlıkları sayesinde 1.332 dm3’e, tek bir basit hareketle çıkabiliyor.