EXPERT TRAVELLERMOTOR SEÇENEKLERİ
2,0 dizel motor, 150HP veya 180 HP güç sunuyor. 2,0 dizel 150 HP motor için sadece manuel;  2,0 dizel 180 HP motor için sadece otomatik şanzıman seçeneği var. Otomatik şanzımanlı Peugeot Expert Traveller’da isterseniz kulakçıklarla vites geçişlerine müdahale edebiliyorsunuz.
DIŞ TASARIM
Peugeot’un 2017’den itibaren gördüğümüz genel tasarım diline hakim bir dış tasarım var. Yandan bakıldığında sürgülü arka kapılar, uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabiliyor. Her ne kadar otomobil olarak sınıflandırılmış olsa da dış görünüm tamamen ticariyi andırıyor. Ancak bu tasarım dili ile araç, 7-8 kişilik ailelerin de tercihi olabilir.

Peugeot Expert Traveller’ın boyutları şöyle:

Uzunluk: 5309mm/ yükseklik: 1940mm/ genişlik: 1920mm. Peugeot Expert Traveller dingil mesafesi ise 3275mm.

İÇ TASARIM

Koltuklar üçerli sıralanmış.İçeride yeterli alan var. Tavanda bulunan havalandırma kanalları önemli bir konfor sunuyor. Tüm koltuklarda baş mesafesi ve diz mesafesi oldukça yeterli. Hatta pek çok araca göre geniş. Direksiyon yüksekliği ayarlanabiliyor. Ayrıca sürüş pozisyonunuzu da ayarlayabiliyorsunuz.

Peugeot Expert’in kokpit tasarımı sade. Düğme sayısı az ve karışık değil. Dairesel vites kumandası kullanılmış. Ayrıca vites değiştirme kulakçıkları ile de kumanda edilebiliyor.

Peugeot Expert Traveller’ın boyutları şöyle:

Uzunluk: 5309mm/ yükseklik: 1940mm/ genişlik: 1920mm. Peugeot Expert Traveller dingil mesafesi ise 3275mm.

TEKNOLOJİ
Peugeot Expert 2018 modeli, geniş yaşam alanı ve yük taşıma kapasitesi ile dikkat çekiyor. Araç 9 koltuklu. 8 adet yolcu ve bir de sürücü için koltuk mevcut. Bu 9 koltuklu araç, her ne kadar ticari görünümlü olsa da aslında otomobil olarak konumlandırılmış. Üstelik vergilendirilmesi ve periyodik araç muayenelerinde de otomobil statüsünde ele alınıyor. Gelelim Peugeot Expert 2018 hakkında detaylara…