BOXER VANTEKNİK ÖZELLİKLER
Peugeot teknolojisi ve tecrübesi ile Yeni Boxer’a güvenilirliğini ve gücünü veriyor. Tüm sürüş şekillerine uyum sağlayan, güçlü ve ekonomik HDi motor seçenekleri beklentilerin ötesine geçiyor.
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
HDİ TEKNOLOJİSİ
Boxer gereksinimlerinizi karşılamak üzere iki HDi motor seçeneği sunuyor: 2.2 lt HDi 130 hp , 2.2 lt HDi 150 hp. Her iki motorun ortak özellikleri, tüm koşullarda gösterdikleri üstün dayanıklılık ve esneklik. Öte yandan bu motorların karakteristikleri, ister karma kullanım ister şehir içi yolculuklarınızda, ister uzun mesafeli şehirlerarası yolculuklarınızda, tüm kullanım koşullarına uyum sağlamalarına olanak veriyor.
GÖSTERİŞLİ ÖN TAMPON
Yeni Peugeot Boxer’ın modern dış tasarımı ticari araç segmentine damgasını vuruyor. Çıkıntılı hatlara sahip kaputu ile maksimum koruma sunuyor. Gösterişli yeni tamponu ile Yeni Peugeot Boxer, yollarda sağlamlığı temsil ediyor.
ÖN AYDINLATMA
Ön tamponunun altına yerleştirilen sis farları ve yüksekte konumlandırılmış halojen veya LED aydınlatmalı gündüz farları.
ARKA LAMBALAR
Yeni ışıklı imzanın süslediği arka stop lambaları ise, Yeni Peugeot Boxer’ın modern duruşunu tamamlıyor. Yeni arka 3. stop lambası ile en zor koşullarda bile fark edilirliğinizi artırıyor.
İÇ TASARIM
KONFOR
Eğer gününüzün büyük bir kısmını araç içinde geçirecekseniz, öncelikle rahat etmelisiniz. Boxer hayatınızı kolaylaştıracak birçok ince ayrıntı ile dolu.
ÖN KONSOL
Birçok eşya gözü ve işlevselliği ile göze çarpıyor ve standart olarak mevcut üst eşya rafı 22 litrelik ek bir hacim sağlıyor.
ERİŞİM
Erişim: Yeni Peugeot Boxer, kabini ofise dönüştürecek geniş bir ekipman seçeneği sunuyor. Standart Bluetooth® ve USB girişi, 5 inçlik bir dokunmatik ekran*, Navigasyon* ve geri görüş kamerası* sürüş konforunuzu arttıran diğer teknolojiler. *Opsiyonel olarak sunuluyor.
 
SÜRÜCÜ KOLTUĞU
Maksimum konforu sağlamak için, kullanımı kolay koltuk sırtlığı, koltuk yükseklik ve eğim ayarları Yeni Peugeot Boxer’ınızı gerçekten ek ofisiniz haline dönüştürüyor. Orta koltuğun katlanır arkalığına entegre portatif bir masa da işlevselliği artırıyor.
 
FONKSİYONELLİK
Geniş bir ürün gamına, optimize edilmiş iç ölçülere, etkin bir yükleme kabiliyetine ve gelişmiş süspansiyon sistemlerine sahip Boxer fonksiyonellik konusunda beklentilerinizin ötesine geçmeye hazır.
 
OPTİMUM ÖLÇÜLER
Azami iç genişlik 1,87 m iken tekerlek davlumbazları arasındaki taban genişliği 1,42 m dir. Bu ölçü piyasadaki en yüksek ölçü. Ayrıca işlerinizi kolaylaştırmak amacıyla yükleme eşiği minimum seviyeye indirildi.
270o açılabilen arka kapıları* sayesinde her türlü yükleme koşuluna adapte olabiliyor.
 
YÜK BÖLÜMÜ İŞLEVSELLİĞİ
Yük bölümünde işlevselliği artırıcı birçok yardımcı eleman kullanıldı: Taban yük bağlama kancaları, 12 volt priz, yük bölümünün bağımsız kilitlenme özelliği gibi.
 
YÜK TAŞIMA KAPASİTESİ
Yeni 400 serisi ile ön ve arka dingil kapasiteleri artırıldı, Boxer bu kapasitede önden çekişli tek araç. Bu konfigürasyon yol tutuş, sürüş kolaylığı ve arkadan çekişli modellere göre yükleme eşik yüksekliğinde önemli iyileşme sağlıyor.
 
GÜVENLİK
Sınıfında artık güvenlik standartlarını Yeni Peugeot Boxer belirliyor.
 
ESP / ASR / LAC / HILL HOLDER
Elektronik denge programı (ESP) ile birlikte Kaymayı önleyici antipatinaj sistemi (ASR), Yük dağılımı kontrol sistemi (LAC) ve Yokuşta kalkış yardımı (Hill holder) artık standart olarak tüm verisyonlarımızda sunuluyor.
 
ABS / EBD / EBA
Yukarıdakilere ek olarak Kilitlenmeyi önleyici fren sistemi (ABS), Elektronik fren gücü dağıtım sistemi (EBD) ve Acil fren yardım sistemi (EBA) de Yeni Peugeot Boxer araçlarda standart.
 
HAVA YASTIKLARI
60 lt’lik sürücü hava yastığı Boxer’larda standart olarak, yolcu hava yastığı ise opsiyonel olarak sunuluyor.
TEKNOLOJİ
Boxer Van’ın yüksek kalitedeki yenilikçi iç ekipmanıyla size rahat bir sürüş deneyimi sunuyoruz.
RADYO / CD / MP3 ÇALAR
Yeni Boxer Van, MP3 uyumlu radyo CD çalar ile size mükemmel bir ses kalitesi sunuyor. Üstelik; direksiyon altına yerleştirilen kumanda kolu sayesinde kullanım kolay ve güvenli hale getirildi.
YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ (HILL HOLDER)
Yokuş kalkış desteği (Hill Holder) %5’in üzerindeki bir rampada, gerek ileri viteste gerekse geri viteste aracınızı kısa bir süre hareketsiz tutuyor. Böylece size de fren pedalından gaz pedalına geçmeniz için yeterli zaman bırakıyor.
KLİMA
Dış hava sıcaklığı ne olursa olsun araç içinde kendinizi daha iyi hissedebilmeniz için iç hava dolaşımı ile birlikte mükemmel bir soğutma sağlayan klimayı, opsiyonel olarak sunuyoruz.
GÜVENLİK
Yeni Boxer Van’ı, sizin ve yolcularınızın güvenliği için en son üretilen ekipmanlarla donattık.
 
ESP
ESP (Elektronik Denge Programı), savrulma başlangıcı algıladığında aracı şeridinde tutar. ESP’ye bağlı çalışan çekiş kontrolü (ASR) tutunma kaybı durumunda tekerleklerin patinajını önler.
 
HAVA YASTIKLARI
Yeni Boxer Van’da sürücü hava yastığı standart olarak sunuluyor.