Filo Kiralama

Operasyonel filo kiralama sistemi, şirketlere öz kaynaklarını kullanmadan, iş devamlılığını kesintisiz sürdürmelerini sağlayan akılcı çözümler üretmektedir. Günümüzde pek çok şirket; (personel taşımacılığı, yemek hizmetleri ve güvenlik hizmetleri gibi) ihtiyaç duyduğu çalışma alanlarını “outsource” olarak, dışarıdan sağlamaktadır. Operasyonel filo kiralama da şirketlerin otomobil ihtiyaçlarını karşılayan bir çeşit “outsource” uygulamasıdır.

Operasyonel filo kiralama, işletmeIerin araç ihtiyaçlarının satın almadan kiralama yolu ile, sigorta (kasko, trafik sigortası, taşıt pulu, egzos pulu, vs..), yol yardım gibi her türlü işletim hizmetlerinin 7/24 kesintisiz şekilde uzun vadeli olarak giderilmesidir. Günümüzde pek çok firma için araç satın almak yerine kiralamak, çok daha akılcı bir çözümdür. Böylelikle şirketler; personel ve muhasebe işlemlerinden, gerek mali gerekse de zaman açısından tasarruf sağlamaktadırlar.

Assan Filo Kiralama gereksiz finansman yükünü, hesapları altüst eden bakım ve onarım giderleri ile sigorta, vergi, pul gibi bıktıran, zaman çalan bir dolu işlemden kurtulmak isteyen firmalara operasyonel filo kiralama sistemi ile işletmelere yepyeni bir alternatif, yepyeni bir filo kurulmasını önermektedir.

SİZİ ARAYALIM